З 11 по 13 вересня в с.Коблево, обл.Миколаївська, пройшла Всеукраїнська спартакіада працівників оборонної промисловості України. Багато підприємств галузі, по різним причинам, не змогли зібрати команди та прийняти участь в змаганнях… Лише 5 команд оборонки, не злякавшись короновірусу, приїхали виборювати право називатись кращою збірною.

Спартакіада проводилась з п’яти видів спорту: футзалу, підняттю гирі 24 кг (ривок), настільного тенісу, шахам та шашкам. 
Дуже впевнено виступила на цьому святі спорту команда Державного науково — дослідного інституту хімічних продуктів м.Шостка.
І хоч не так багато спортсменів ДержНДІХП, всього 6 — ь, представляли нашу збірну команду — це не завадило зайняти в неофіційному заліку 1-е місце.

По видам спорту:

  • футзал — 3-е командне місце та Кубок ( Маргарян Артур,Коломієць Микола, Черкай Володимир, Макаренко Юрій, Кубрак Олена,Вазієва-Зуй Аліса );
  • підняття гирі 24 кг (ривок) — три 1-их місця: до 80 кг — Макаренко Юрій ( 12 відділ ), до 90 кг — Черкай Володимир ( ВС-1 ), 90+ — Маргарян Артур ( лабораторія 02 );
  • настільний теніс — 1-е місце в Кубрак Олени ( 04 відділ ), 2-е місце в Маргаряна Артура;
  • шахи — два 1-і місця — в Коломійця Миколи ( 03 відділ ) та Вазієва-Зуй Аліса (04 відділ );
  • шашки — одне 1-е місце в Коломійця Миколи.

В результаті 6  спортсменів інституту виграли 7 золотих медалей, 1-у срібну, а також бронзові медалі з Кубком за командне 3-е місце з футзалу.

Вітаємо кращих спортсменів ДержНДІХП з такими високими нагородами!