В 2016 році на полігоні військової частини виконана стрільба на максимальну дальність для перевірки купчастості снарядів.  Стрільба велась з гармати-пускової установки 2А70, встановленої на лафет.

На думку фахівців полігону, на сьогоднішній день постріл  “Удар-1” є універсальною розробкою для гармати — пускової  установки  2А70, з найвисокішими  показниками   максимальної   дальності  пострілу та  купчастості  снарядів. 

Фото – Проведеня випробувань на полігоні військової частини

До  того  ж  більш   зручний   в    експлуатації    ніж    аналоги зарубіжного     виробництва     тому,     що     при збереженні   основних    балістичних   показників  —  більш  компактний,  має меншу  масу  і  максимально  високий  відсоток попадання в ціль з першого  пострілу. Результати попередних випробувань показали, що середня максимальна дальність становить 7750,0 м, серединне відхілення  Вб = 1,0 м, серединне відхилення по дальності  Вд=14,0 м, тобто вірогідність попадання в ціль розміром 5 на 5 м при одному пострілі складає орієнтовано 10%, що є гарний результат.

Основні експлуатаційні характеристики пострілу «Удар-1»

 1. Зберігає свої бойові та експлуатаційні характеристики і безпечний в процесі і після  впливу температур в діапазоні від мінус 500С до 600С.
 2. Забезпечує живучість ствола не гірше штатного (не менше 500 пострілів).
 3. В штатному пакованні зберігає бойові та експлуатаційні характеристики і безпечний в процесі   і після транспортування наступними видами транспорту:
  • залізничним і водним без обмеження відстаней і швидкостей не менше, ніж с 10-ти кратним завантаженням і розвантаженням на грунт;
  • автомобільним транспортом по асфальтованих і грунтових дорогах та бездоріжжю не менше, ніж  з 10-ти кратним завантаженням і розвантаженням на грунт, зі швидкістю, яка допускається даним  видом транспорту і дорожнього покриття, на відстань не менше 3000 км, в тому числі не менше 500 км по бездоріжжю, або не менше 500 км в боєукладці  БМП-3 (з них не менше 300 км по бездоріжжю);
  • повітряним транспортом в негерметизованих неопалюваних кабінах на висоті до  12 км без обмеження відстаней, швидкостей і не менше, ніж з 3-и кратним циклом злетів і посадок, а також в процесі і після десантування.
 4. Безпечний після падіння без паковання з висоти 1,5 м і в штатному пакованні з висоти 10 м  в будь-якому положенні на бетону або сталеву основу.
 5. Вірогідність безвідмовної роботи пострілу в умовах бойового застосування протягом гарантійного  терміну зберігання  (12 років)  не  менше   0,98%  при рівні довірчої вірогідності  0,8.