КРАЩИЙ ВИНАХІД РОКУ

На базі Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України з 1 липня по 1 вересня 2017 року було проведено Всеармійський конкурс “,,uk,",,en,який проходив під гаслом “,,uk,Кращий винахід заради миру,,uk,        Державний науково-дослідний інститут хімічних продуктів прийняв участь у цьому конкурсі і став переможцем у номінації “,,uk,Інженерна техніка та боєприпаси,,uk,     У відповідності до рішення заступника Міністра оборони України,,uk,” в номінації “,,uk,КРАЩИЙ ВИНАХІД РОКУ,,ukКращий винахід року”, який проходив під гаслом “Кращий винахід заради миру”.

Державний науково-дослідний інститут хімічних продуктів прийняв участь у цьому конкурсі і став переможцем у номінації “Інженерна техніка та боєприпаси

У відповідності до рішення заступника Міністра оборони України 20 грудня 2017 року на церемонії нагородження колектив авторів ДержНДІХП: Щербань В. В. та Князь О. В. були нагороджені дипломом першого ступеня переможців Всеармійського конкурсу “Кращий винахід року” в номінації “Інженерна техніка та боєприпаси”.