Головна

Директор ДержНДІХП лауреат Державної премії,,uk,У листопаді,,uk,року за участі президента НАН України Бориса Патона і Міністра освіти України Лілії Гриневич у столиці пройшла церемонія  вручення  Державних премій України в галузі науки і техніки,,uk,робіт зі всього спектру напрямків – від медицини і ресурсозбереження до авіа будівництва і економіки – отримали вищу нагороду країни у своїй галузі,,uk,Лауреатами Державної премії України в галузі науки і техніки,,uk,року стали,,uk,здобувачів,,uk,серед яких,,uk,докторів наук,,uk,кандидатів наук,,uk

У листопаді 2018 року за участі президента НАН України Бориса Патона і Міністра освіти України Лілії Гриневич у столиці пройшла церемонія  вручення  Державних премій України в галузі науки і техніки. 14 робіт зі всього спектру напрямків – від медицини і ресурсозбереження до авіа будівництва і економіки – отримали вищу нагороду країни у своїй галузі.

Лауреатами Державної премії України в галузі науки і техніки 2017 року стали 109 здобувачів, серед яких 78 докторів наук 20 кандидатів наук, у тому числі директор Державного науково-дослідного інституту хімічних продуктів,,uk,Володимир Щербань,,uk,Високою нагородою були зазначені розробки в галузі забезпечення підтримки дієздатності  засобів ураження,,uk,Над цією темою група українських вчених працювала понад,,uk,«В цій важливій для укріплення обороноздатності країни праці був задіяний ряд підприємств,,uk,серед яких і ДержНДІХП,,uk (ДержНДІХП) Володимир Щербань.

Високою нагородою були зазначені розробки в галузі забезпечення підтримки дієздатності  засобів ураження. Над цією темою група українських вчених працювала понад 10 років.

 

«В цій важливій для укріплення обороноздатності країни праці був задіяний ряд підприємств, серед яких і ДержНДІХП. Ведучим підприємством виступило Державне підприємство «Державне Київське конструкторське бюро «Луч» Наше підприємство займалося дослідженням в галузі збереження працездатності матеріалів спец хімії виробів на їх основі,,uk,розробкою методів перевірки,,uk,Результатом роботи стала економія державних бюджетних коштів на мільярди гривень»,,uk,зазначив,,uk, розробкою методів перевірки. Результатом роботи стала економія державних бюджетних коштів на мільярди гривень» — зазначив Володимир Щербань.

 

 

 ДНДІ Хімічних продуктів налагодив серійне виробництво реактивного піхотного вогнемету РПВ-16      Детальніше>>

      

 

Постріл “Удар-1” зі,,uk,мм Осколковой - фугасний снаряд,,ru, до гармати-пускової      установки 2А70 до БМП-3,,uk,році на полігоні військової частини виконана стрільба на максимальну дальність для перевірки купчастості снарядів.  Стрільба велась з гармати-пускової установки 2А70,,uk,встановленої на лафет,,uk,Фото – Проведеня випробувань на полігоні військової частини,,uk,На думку фахівців полігону,,uk,на сьогоднішній день постріл  “Удар-1” є універсальною розробкою для гармати,,uk,пускової установки 2А70,,ru,з найвисо,,uk 100 мм осколково – фугасним снарядом до гармати-пускової установки 2А70 до БМП-3    Детальніше>>

 

 

 

 Сигнальна міна СМ     Детальніше>>